Rolfing - Structural Integration

Rolfing - Structural Integration

Co je
Rolfing?

Rolfing byl vyvinut americkou biochemičkou Dr. Idou P. Rolf. V protikladu k jiným manuálním technikám, které léčí pouze jednotlivé symptomy, měla za cíl zlepšit komplexně celkovou strukturu držení těla a pojmenovala proto svůj systém „Strukturální integrace“.

Struktura těla je během našeho života pod vlivem mnoha faktorů. Genetické dědictví, osvojené držení těla a pohybové zvyklosti nebo traumatické zážitky (úrazy, fyzický a emocionální stres).

více informací

jedna z referencí

Rolfing je cesta k uvědomění si svého těla, svých pohybů, toho jak dýcháme, jaké máme držení těla...Jsem vděčná, že jsem měla možnost projít tímto promyšleným systémem, který Vás navrátí zpět do rovnováhy. Před rolfingem jsem  často  navštěvovala fyzioterapie pro bolesti zad, zejména krční páteře. Byla jsem každý den několik hodin za volantem a u počítače. Po absolvování 10-ti sezení s paní Sabine mé veškeré potíže se zády ustaly, uvolnil se léta ucpaný nos, zkvalitnil se spánek. Jsou už to více než tři roky, co jsem rolfing absolvovala a cítím se lépe a lépe! Doporučuji ho všem svým známým! Jsem přesvědčená, že nad odborností, zkušeností a profesionalitou paní Sabine stojí její laskavý a vědomý přístup.
Radka

více referencí

O mě

Rolfing změnil můj život natrvalo pozitivním směrem. Dal mému životu nové naplnění. Každý den znovu a znovu mě nepřestává fascinovat práce s lidským tělem. Spoluprožívání jednotlivých změn, kterými klienti procházejí je pro moji práci motorem i čistou radostí.

více informací